top of page

KAS IR 

LATALPIN?


Mūsu industriālie alpīnisti un viņu izstrādātie risinājumi ir visaugstākie.
LatAlpin ir eksperti darbā ar virvi. Mēs pārņemam darbus, kad sastatnes un celtņi ir izslēgti. Mēs risinām izaicinošus uzdevumus ļoti pieprasītos apstākļos, īpašu uzmanību pievēršot drošībai.
Mūsu augsti kvalificētie speciālisti veic darbu, kāpjot un īstenojot risinājumus - augstu un zemu.
Mēs izstrādājam radošus, inteliģentus, augstas kvalitātes risinājumus.
Tieši tāpēc mēs sevi saucam par "augstākā līmeņa izpildītājiem".
Mūsu apjomīgais darbs gan ar drošību, gan kvalitāti nozīmē, ka mūsdienās mēs esam vēlamā izvēle rūpnieciskiem klientiem ar augstu pieprasījumu un vajadzībām.

 


Klientiem vajadzētu uztvert mūs kā ļoti kompetentu cilvēku komandu ar iespēju pabeigt projektu no A līdz Z.
Tā ir tā būtība, ko mēs saucam par "LatAlpin pieeju". Tas nozīmē, ka katru veikto pasūtījumu apstrādā un veic augsti kvalificēti speciālisti. Tie cieši sadarbojas ar klientu, lai vienotos par drošāko, gudrāko un visefektīvāko metodi katra atsevišķa projekta veikšanai.
SIA LatAlpin ir jauns uzņēmums dibināts 2018. gadā, taču mēs nākam ar lielu spēku un vēlmi pierādīt, ka Latvijas alpīnisti ir konkurētspējīgi un spēj paveikt darbu kvalitatīvi, ievērojot visas darba drošības prasības. 
Visi mūsu alpīnisti ir ieguvuši starptautiski atzītu sertifikātu saskaņā ar standartu Work in Ropes NS 9600, kas balstās uz International Rope Access Trade Association (turpmāk tekstā IRATA) organizācijas izstrādāto starptautisko prakses kodeksu un apmācības sistēmu. IRATA ir pasaules mēroga organizācija, kura izveidota Lielbritānijā (United Kingdom - UK). Tās mērķis ir starptautiskajā līmenī popularizēt, attīstīt un veicināt drošību strādājot, izmantojot virves jeb industriālā alpīnisma tehniku, kas aizsākusies pirms 25 gadiem. Šodienas Anglijā, virvju piekļuve ir kļuvusi par drošāko metodi, lai strādātu augumā.
IRATA sertificēti industriālie alpīnisti. LatAlpin ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kur visi alpīnisti ir ieguvuši IRATA sertifikātus. Mēs sekojam IRATA stingrajiem procesiem un procedūrām mūsu aprīkojuma un iekārtu izsekojamības uzturēšanai. Pirms katra darba mēs veicam padziļinātu riska novērtējumu un detalizētu darba plānošanu. Mūsu alpīnisti pirmām kārtām ir speciālisti savā jomā, piemēram, metinātāji, elektriķi, galdnieki – turklāt tie ir IRATA sertificēti alpīnisti jeb virves piekļuves speciālisti.
Links uz IRATA =>Visit IRATA
Mūsu komanda: Darbinieku bildes+amata nosaukums+ vārds, uzvārds

 


Uzticami – mūsu klientiem vajadzētu uztvert mūs kā uzticamus, jo mēs nodrošinām drošību, kvalitāti un efektivitāti visos posmos. Gan darbiniekiem, gan pasūtītājiem būtu jāzina, ka mēs vienmēr sniedzam pakalpojumu tā, kā mēs apsolām.
Lepni – mums vajadzētu lepoties ar sevi, par to, kas mēs esam, un par produktu, ko mēs piegādājam saviem klientiem! Profesionāls lepnums ir mūsu uzņēmuma dzinējspēks, un mēs esam apņēmušies apmierināt mūsu klientu vajadzības.
Ilgtermiņa sadarbība – mūsu komunikācija ar klientiem ir profesionāla savienojumā ar draudzību. Mēs rūpējamies par cilvēkiem, kas ir kopā ar mums un tiem, kas ir ap mums. 
Paturēt prātā – moderni, profesionāli, zolīdi. Panākt, lai mēs būtu tāds lux pakalpojums, ka cilvēki gribētu, lai tieši mēs paveicam darbu.

Augstas klases izpildītāji: 

Kompetence:

Mūsu vērtības:

bottom of page